Potrebujete pomoc s marketingom alebo reklamou?

Prečo práve u nás?

Spolupracujeme s odborníkmi v odbore, ktorí dokážu vytvoriť nielen jednoduché webstránky, ale nezľaknú sa ani väčších a náročnejších projektov. Dokážeme zabezpečiť veľké množstvo funkcií, ktoré vám dokážu vytvoriť taký web, ktorý bude nielen zaujímavý, ale hlavne funkčný a atraktívny pre zákazníkov.

Výhody profesionálnych webstránok

  • Po vytvorení webstránok aj pravidelná údržba podľa požiadaviek zákazníka
  • Technická podpora aj nad rámec bežných pracovných hodín
  • Vlastné zabezpečené servery, ktoré vám umožnia bezpečnú ochranu dát
  • Rozumná cena a rýchla identifikácia potencionálnych rizík a problémov

Potrebujete pomôcť s marketingom alebo správou webu?

Dajte nám vedieť a my pre vás pripravíme ponuku na mieru

Aké služby vám ponúkame?

SEO Optimalizácia

SEO je optimalizácia stránky pre vyhľadávače, ktoré Vás na základe SEO parametrov umiestňujú na konkrétnu pozíciu vo vyhľadávaní. Súčasťou SEO je balíček, ktorý obsahuje mapu kľúčových slov, analýzu URL adries, tvorbu obsahu, štruktúru celej stránky obohatenú kľúčovými slovami či vyplnenie jednotlivých atribútov na stránke, ktoré sú zohľadňované vyhľadávačmi.

Na Slovensku až 98 % ľudí vyhľadáva online cez Google. Prináša vám vaša pozícia v Google dostatok zákazníkov?

Linkbuilding

Linkbuilding alebo získavanie spätných odkazov je sumárny pojem pre aktivity zamerané na získavanie spätných odkazov na vlastnú webovú stránku. Získavanie spätných odkazov je dôležitou súčasťou tzv. off-site SEO. Počet kvalitných spätných odkazov ovplyvňuje výsledné hodnotenie stránky spoločnosťou Google (Google PageRank) a následne pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania (SERP).

Správa sociálnych sietí

Sociálne siete nie sú len o získavaní lajkov a srdiečok. Predovšetkým ide o budovanie pozitívneho imidžu a vzťahu medzi vašou značkou a publikom. Cieľom je vytvoriť aktívnu komunitu fanúšikov, ktorej členovia sa prirodzenou a nenásilnou formou stanú vašimi vernými zákazníkmi. Pre vašu značku zabezpečíme komplexnú komunikáciu na sociálnych sieťach od prvotnej analýzy cez stratégiu, následnú produkciu príspevkov, až po pravidelný reporting.

Copywritting

Copywriting predstavuje jeden z najdôležitejších spôsobov, ako urobiť váš web zaujímavým. Dokážeme pre vás napísať pútavé texty, ktoré vám pomôžu zvýšiť váš predaj alebo poskytovanie služieb. Disponujeme širokou sieťou kvalitných a profesionálnych copywriterov, ktorí sa vyznajú vo veľkom množstve odborov a sú schopní pripraviť texty priamo pre váš web.

Dokážeme vám pomôcť prilákať nových zákazníkov a získať tak výrazný náskok pred konkurenciou.

Tvorba webstránok

Úspešné internetové stránky s atraktívnym dizajnom vám pomôžu osloviť nových zákazníkov a získať viac objednávok. Nechajte si od nás vytvoriť nový web alebo zmodernizovať ten existujúci atraktívnym redizajnom. Postaráme sa o kompletné riešenie - od grafického návrhu, cez tvorbu webu až po naplnenie obsahom a spustenie. Celý priebeh spolupráce je na vzájomnej dohode.

Newsletter a email marketing

Email marketing je na Slovensku stále pomerne neznámy pojem. Malí podnikatelia ho správne používajú len zriedka. Email marketing v návratnosti investície dokonca prekonáva aj investovanie do SEO a sociálnych sieti. Za dolár vložený do email marketingu je priemerná návratnosť v roku 2018 až 38 €. Podľa prieskumov, vďačia spoločnosti email marketingu až za 23% ich celkového predaja. Email marketing je dôležitý zdroj príjmov. Veď až 44% majiteľov email schránok si za posledný rok niečo kúpila na základe reklamného emailu.

Objednávka služby

Pre našu úspešnú spoluprácu potrebujeme len 5 základných krokov:

  1. Po tom, ako nás kontaktujete prostredníctvom webového formuláru sa vám do niekoľkých hodín ozveme buď telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu a požiadame vás o vyplnenie krátkeho formulára, kde uvediete základné informácie o vašom podnikaní.
  2. Väčšinu informácií si vieme vyhľadať aj prostredníctvom vašich webových stránok, prípadne z iných verejne dostupných zdrojov a registrov. Ak budeme potrebovať niečo doplniť, ozveme sa vám.
  3. Prvú verziu požadovaných služieb vám doručíme vždy po vzájomnej dohode.
  4. Následne zapracujeme všetky vaše požiadavky do výsledného produktu s dôrazom na vašu spokojnosť.
  5. Po dokončení objednávky vám zašleme faktúru za dodané služby so splatnosťou 14 dní.

Odborné certifikáty udelené našej spoločnosti

(Visited 45 times, 1 visits today)